-

عمده تولید ها این شهر به عملکرد کارفرمایان این واحدها به شهر های والا نظیر تهران – تبریز- اصفهان- شهر مشهد – یزد و … ارسال می شود و در شرایط مساعد این تولیدها به کشورهای همجوار هم بصورت بی واسطه و غیر بی واسطه صادر می شود .

کیف اداری

آنچه که این ایام در صنعت کفش هیدج می توان به عینه مشاهد کرد، تلاش برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی می‌باشد و حمایت و ساخت بستر مطلوب برای گسترش این صنعت در شهر هیج می تواند آتی ای مطلوب در این قضیه برای مرزو بوم رقم بزند به نوع ای که در حالا حاضر با وجود بحران های مختلف صنعت ساخت کفش در هیدج با برندهای مشهور و صاحب اسم در تولید کفش های ورزشی و طفل گانه رقابت می کند .

کیف دوشی

هر یک سری اقتصاد مقاومتی در زنجان صرفا در روی برگه و در سخنر انی های مسئولان زنجانی خویش را نشان می دهد و بعضی برای رفع تکلیف خویش و عقب نماندن از قافله مدعیان صحبت هایی در قالب شعار ابلاغ می نمایند ولی از کار خبری نمیباشد و کاش مسئولان زنجانی در حد تبلیغات جناح و تامل سیاسی خود نیز نگاهی به وضعیت صنعت کشف هیدج بکنند .

کیف دوشی زنانه

صنعت

کشف هیدج در آفساید

کفش هیدج بدلیل مستقر بودن و اشتغالزایی بالایی که دارد، همواره به عنوان صنعتی که می تواند برندی برای حوزه‌ محسوب گردد، قضیه توجه بوده می‌باشد . اما مدتی میباشد که تولیدکنندگان کفش در هیدج از موقعیت جان دار گله مند هستند .

خرید کیف دوشی

حمایت نکردن دولت، نبود نقدینگی، هزینه های بالای تولید، ارتقا بها مواد اولیه، فروش بلند مدت، تیراژ ساخت زیر و سنتی بودن بخش اعظمی از کارگاه ها که اکثر اوقات اوقات موجب کار فصلی آن‌ها شده، در کنار واردات کفش چینی، از ویژگی هایی می‌باشد که مانع از جفت شدن صنعت کفش در هیدج گردیده می‌باشد .

(0) نظر

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : يکشنبه 18 آذر 1397 | 19:15 | نویسنده : alizadeh |