-


عضو هیئت مدیره منزل صنعت و معدن سرزمین با شرکت در برنامه اقتصاد مقاومتی در کانال رادیو اقتصاد گفت: در استان قم بیش از ۲۵۰ واحد تولیدی کفش ماشینی، صندل، راحتی و کفش اسپورت داریم .
به گزارش وب سایت جامعه صنعت کفش ایران – رئیس اتحادیه صادرکنندگان کفش ماشینی قم گفت: اکثر تولید ها استان قم به آسیای میانه ،عراق، افغانستان وحدود ۸۰ درصد به کشورهای حومه خلیج عجم صادر می شود .
او با بیان این‌که میزان صادرات کاهش یافته هست گفت: امروز برای صادرات می بایست برنامه ریزی کرد همگی موضوع های واجب برای صادرات کفش بایدمهیا شود اما متاسفانه به علت قیمت تمام گردیده مواد نخستین و هزینه های بالای تولید، ساخت کنندگان و صادر کنندگان با خلل روبرو شده اند و ارتقا بها مواد نخستین سبب ساز کاهش صادرات شده است .

عضو هیئت مدیره خانه صنعت و معدن کشورادامه داد: بیشترین مشکل ما تهیه و تنظیم مواد نخستین می باشد که در درون ساخت می شود ما درتهیه مواد نخستین مثل پی وی سی که بخش اعظم در پتروشیمی های کشور‌ایران ساخت می شود با نقص‌ مواجه می‌شویم در بخش پی یو که وارداتی میباشد اختلال زیادی نداریم .
تیم تولیدی و صادراتی مارال چرم، در شامگاه پنجشنبه، ۷ بهمن ماه، طی مراسمی باشکوه با حضور ریاست با شخصیت اتاق بازرگانی، دکان عرضه مستقیم محصول ها خود را در شهر گرگان بهره برداری کرد .
به گزارش ایلنا، شرکت مارال چرم از سال ۱۳۷۴ تاکنون در زمینه تولید، عرضه داخلی و صادرات محصول ها چرمی با کیفیت به کشورهایی نظیر کانادا، استرالیا، ایتالیا و ترکیه، روسیه و اکراین عمل می کند .

سید جلال حسینی خواه مدیرعامل مجموعه تولیدی و صادراتی مارال چرم در رابطه این مراسم گفت: شعبه گرگان جدیدترین شعبه فروش کمپانی مارال چرم است که افتتاح شده می‌باشد که با روش اندازی این شعبه فروش، محصولات با کیفیت مارال چرم در دسترس مردمان مهمان نواز گرگان قرار می گیرد .

او افزود: شرکت مارال چرم از سال ۱۳۷۴ تا کنون در مورد تولید، عرضه داخلی و صادرات تولیدها چرمی باکیفیت به کشورهایی مانند کانادا، استرالیا، ایتالیا و ترکیه کار می نماید .

مدیرعامل گروه تولیدی و صادراتی مارال چرم اضافه کرد: این شرکت با به فعالیت گیری بیش از ۴۰۰ نفر از متخصص ها و کارشناسان زبده ایرانی و با استعمال از آخرین تکنولوژی های ساخت صنعتی مصنوعات چرمی، همواره کوشیده محصولاتی مطابقت و همخوانی با بیشترین و کمترین دما استانداردهای عالم را روانه بازارهای میان الملل کند .

حسینی خواه با اشاره به اینکه شرکت تولیدی و صادراتی مارال چرم از بهترین چرم با کیفیت بالا برای ساخت تولیدات به کارگیری می کند، تاکید کرد: هم هم اکنون تمام محصول ها این کمپانی تولیدی از قبیل کیف و کفش، کاپشن، کمربند و… با چرم با کیفیت در مرز و بوم تولید می شود .

او با بیان این که در اکنون ساخت یک کارخانه تولید محصولات چرمی والا هستیم، عنوان کرد: این کارخانه تولید تولیدها چرمی تماما صنعتی میباشد که در استان البرز ساخته می شود که با بهره برداری از این کارخانه تولیدی برای بیش از یک هزار نفر اشتغال ساخت می شود .

وی با اشاره به این که ارتقاء صادرات غیر نفتی یکی از هدف ها اصلی اقتصادی کشور در سال های اخیر می باشد تاکید کرد: این موضوع عامل مهمی مبنی بر حمایت بخش اعظم از تولید کنندگان وصادرکنندگان میباشد که حضور ریاست متشخص اتاق بازرگانی اعتنا ویژه دولت به این مسئله را نشان می دهد .

حسینی خواه خاطر نشان کرد: آنگاه از امضای برنامه جامع اقدام مشترک، همگی واحد های تولیدی به بهبود حالت اقتصادی مرزو بوم و رونق بازار امیدوار شدند صرف نظر از اینکه سوای برنامه ریزی ظریف و استراتژی بلند بازه نمی بضاعت و توان وارد عرصه ی صادرات شد . مارال چرم به تیتر صادر کننده نمونه استان البرز در ۳ سال پیاپی، با برنامه ریزی دقیق طی سال های قبل توانست اندازه صادرات خویش به سرزمین های روسیه، قزاقستان، ایتالیا، استرالیا و دبی را ارتقاء دهد و رویکرد را برای صادرات به دیگر کشورها در آینده نزدیک را هموار سازد .
:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : سه شنبه 20 آذر 1397 | 1:05 | نویسنده : alizadeh |