-

رادیو

اقتصاد در این هفته از شنبه تا چهارشنبه ساعت ١٠ تا ١١ مسئله کفش را در حوزه های متعدد مسئله تحلیل قرار می دهد به

گزارش ارتباط ها عمومی وب وب سایت جامعه صنعت کفش کشور ایران – مهمان خاطرنشان کرد وگوی ویژه این برنامه روزشنبه آقایان عرب مدیریت هیات مدیره کفش شیما ودکتر اژدرکش مدیریت اتحادیه کفش ماشینی بودند امروز

یک‌شنبه آقایان خیرالله شریفی تولیدکننده وعبداللهی نایب رئیس اتحادیه کفش ماشینی حضور داشتندوفردا دو شنبه

علی لشکری مدیر هیات مدیره جامعه صنعت کفش کشور ایران وعضو نمایندگان اتاق کشور ایران ومدیرمسئول جامعه صنعت کفش واقای فرهانی مدیریت اتحادیه صادرکنندگان استان قم مسئله حمایت ازکالای ایرانی تولید وصادرات بحث وتبادل نظرخواهند کرد محمدعلی شریعت‌زاده بعد از ظهر روز جاری در او‌لین شعبه مجموعه تولیدی مارال چرم اظهار داشت: جامعه صنف‌ها تبریز به نوبه خویش فراهم حمایت از کارآفرینان و تولیدکنندگان داخلی بوده و ما در کنار شما عزیزان هستیم .


وی افزود: تبریز به عنوان قطب چرم و کفش کشور می باشد و بیش از ۸۵ درصد صادرات کفش به شهر تبریز اختصاص داراست و ۳۰۰ واحد چرمسازی در این شهر فعال می باشند .


نائب مدیریت اتاق صنف ها تبریز تصریح کرد: تبریز در سال ۲۰۱۸ به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی گزینش شده و وجود همین فروشگاه‌های شیک با تولید ها کیفیت خوب تولید داخلی شایسته ترین داد میزد صت برای معرفی صنعت چرم و کفش برای گردشگران خارجی می‌باشد .

مسعود بنابیان رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان استان آذربایجان‌شرقی نیز در این مراسم گفت: انصافا بایستی ممنون تلاش‌های برادران حسینی‌خواه بود که عمر خود را وقف صنعت چرم کرده‌اند و در قوانینی که صنعت چرم رو به اضمحلال بود، با کارایی این برادران صنعت چرم و کفش به سمت ترقی و توسعه اکثر سوق یافته هست .


وی افزود: با همت کارآفرینان و تولیدکنندگان توانمند و دلسوزی زیرا مارال چرم، کالای درون و ملی رونق یافته و حضور برندی مثل مارال چرم موجب احیای صنعت چرم و کفش شده است که باید همه مسئولان و متولیان فرمان سپاسگذار زحمات این دوستان خوب باشند .

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : سه شنبه 4 دی 1397 | 0:34 | نویسنده : alizadeh |