-

قائم

جایگاه هولدینگ آتیه صبا در هفتاد و دو‌مین جلوس کرد هیات مدیره جامعه صنعت کفش جمهوری اسلامی ایران تیتر کرد:‌ تعهد مجموعه صنعتی ملی به بدهی‌ها قائم جایگاه هولدینگ آتیه صبا در هفتاد و دومی جلوس کرد هیات مدیره جامعه صنعت کفش جمهوری اسلامی ایران که در محل اتاق بازرگانی تهران و با حضور اعضاء هیات مدیره و فعالان صنعت برگزار شد، از تعهد کفش ملی به بدهی‌های‌ش به تولیدکنندگان خبر داد .

به گزارش خبرنگار ماهنامه صنعت کفش نشست هفتاد و دوم هیات مدیره چهارشنبه بیست و ششم آبان ماه با حضور اعضاء هیات مدیره، قائم جایگاه شرکت آتیه صبا، مدیرعامل تیم صنعتی ملی و کفش ملی و نیز چنین با حضور روسای اتحادیه‌های اصفهان و تبریز و هم‌چنین تولیدکنندگان کفش برگزار شد .

در این نشست مهدی ابزری، قائم رده هولدینگ آتیه صبا از همیاری هر چه اکثر با تولیدکنندگان جهت رفع مشکلات جانور خبر اعطا کرد و خواهان تشکیل یک کارگروه با حضور جامعه مدیران و متخصصان صنعت کفش کشور‌ایران برای نظارت مسائل شد .

او در همین رابطه گفت: هولدینگ آتیه صبا به تیتر کمپانی مادر مجموعه صنعتی ملی، از رئیس این تیم حمایت می‌نماید و برنامه‌های توسعه‌ای زیادی برای این گروه و برای صنعت کفش دارااست .

ابزری تاکید کرد: مشکل ها ایجاد شده در مورد خرید از تولیدکنندگان کفش و هم‌چنین بازپرداخت مطالبات به زودی مرتفع می‌شود و کفش ملی به همه بدهی‌هایش متعهد می‌باشد .

باتوجه به اهمیت این گرد‌همایی از شما دعوت می کنیم مشروح این گردهمایی را در شماره آینده ماهنامه صنعت کفش دنبال نمایید .

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : دوشنبه 17 دی 1397 | 0:46 | نویسنده : alizadeh |