-

مدیرعامل مجموعه کفش ملی از برگزاری مراسمی باشکوه پس از محرم و صفر خبر میدهد .


به گزارش افکارنیوز، یک عدد از جایزه هایی که برای طلایی های میدان المپیک در لحاظ گرفته گردیده بود که کفش طلایی بود که مسوولین کفش ملی وعده اش را داده بودند . وعده ای که هنوز محقق نشده و منوچهر صالحی مدیرعامل مجموعه کفش ملی اطمینان می دهد که فراموش نشده و در رابطه آن می گوید: به برهان فشردگی برنامه های المپین ها در رجوع به ایران، تصمیم بر این شد مراسم تجلیل از المپیکی ها را به آنگاه از ماه های محرم و صفر موکول کنیم .

برای هر سه قهرمان طلایی کاروان ایران، کفش طلا جواهرات تدارک دیده شده هست که با هماهنگی های انجام شده با مسئولان کمیته المپیک، پس از نقطه پایان سوگواری های سالار شهیدان و ماه های سوگواری، در مراسم باشکوهی که مسئولان عالیرتبه کشورمان حضور دارند، از این قهرمانان تجلیل می شود، اما هزینه های تهیه و تنظیم این کفش ها را کلیه دست اندرکاران ساخت کفش ایران، تامین کرده اند و قرار نمی باشد این مراسم و هزینه هایش را تنها کفش ملی تامین کند و در حقیقت این مراسم به نوعی مراسم تجلیل تیم تولیدکنندگان کفش ملی کشور‌ایران از قهرمانان المپیک کشورمان است به گزارش خبر نگار تارنما جامعه صنعت کفش ایران, گرد‌همایی هماهنگی ستاد برگزاری نمایشگاه میان المللی چرم و کفش تهران (امپکس) با حضور تمامی روسا و نمایندگان تشکل‌های صنعتی و اتحادیه‌های صنفی هفت گانه برگزار کننده نمایشگاه چهارشنبه ۱۴ مهرماه تشکیل شوید .


شجری (رئیس اتحادیه کفش دست دوز تهران) در اولِ این نشست با ابلاغ این مقاله که تاکنون بیش از روستا هزار متر مربع از غرفه‌های نمایشگاه یش ثبت اسم شده است؛ اظهار داشت که برای اختصاص حدود ۶۰۰ متر مربع به یک عدد از نماینده عامل فرنگی هستیم .


همچنین ایشان یاد نشان نمودند که تا روز جاری حدود ۲۰۷ کمپانی داخلی برای حضور در نمایشگاه این سال اعلام آمادگی نموده‌اند و حدود ۲۳ کمپانی نیز برای اسپانسری ثبت نام کرده‌اند .


شجری در ادامه اعلام نمود که در نمایشگاه همین سال تالار های ۸ و ۹ در اختیار شرکت‌های تولیدی کیف و کفش و تالار ۷ نیز در اختیار عرضه‌کنندگان مواد نخستین زنجیره ارزش چرم و کفش خواهد بود .


در ادامه گردهمایی نیز از مراحل پباده سازی وب سایت نو نمایشگاه امپکس که توسط کارشناسان فناوری داده ها اتحادیه کفش ماشینی تهران در هم اکنون اجراست؛ رو نمایی شد . همچنین در این گرد هم آیی دستکاری نخست ساختار سازمانی ستاد امپکس قضیه محاسبه قرار گرفت .

در

گرد‌همایی ۱۴ مهرماه همینطور در خصوص مدعوین و مسئولان برای افتتاحیه نمایشگاه و همچنین سیاست‌های تبلیغاتی امپکس، سیاستی اتخاذ شد

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : چهارشنبه 19 دی 1397 | 23:29 | نویسنده : alizadeh |