-

مدیر اداری شرکت تعاونی تلاشگران کفش هیدج، با بیان اینکه تولیدکنندگان در میان این همه مشکل توان مقاومت ندارند، گفت: از جمله مشکلات مهم تولیدکنندگان، فشار اداره دارایی برای پرداخت به موقع مالیات است در حالی که تمامی فروش آنها مدت دار و برخی اوقات یکساله می باشد.

کیف اداری

وی با طرح این سوال که چگونه برای درآمدی که هنوز نقد نشده است مالیات محاسبه می شود، اعلام کرد: ما نمی گوییم که مالیات پرداخت نشود، اما پیشنهاد می کنیم با توجه به شرایط مالی تولیدکننده ها و به منظور حمایت از آنها توافقی حاصل شود تا بتوانند با شرایطی خاص اقدام به پرداخت مالیات خود کنند.

کیف دوشی

شواهد نشان می دهد در صورتی که دولت از این صنعت حمایت کند و تولید کننده ها نسبت به افزایش کیفیت و تنوع در محصولات خود و استفاده از علم نوین بازاریابی روی بیاورند، صنعت کفش هیدج می تواند ضمن فعالیت در بازارهای داخلی و خارجی، بخشی از بار سنگین ایجاد اشتغال در شهرستان ابهر را از دوش دولت بردارد.

کیف دوشی زنانه

صنعت کفش هیدج برای تداوم حیات خود نیازمند حمایت و همراهی از سوی مسئولان در حوزه های مختلف اعتباری و ایجاد فضای کسب و کار است و با توجه به قرار گرفتن در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بی شک همراهی و همسویی مسئولان می تواند صنعت کشف هیدج را متحول و به عنوان یک الگوی مناسب در حوزه اقتصاد مقاومتی مطرح کند.

خرید کیف دوشی

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : جمعه 9 آذر 1397 | 16:48 | نویسنده : alizadeh |