-

به گزارش خبرنگار صنعت کفش، تابلوی معاملات فیزیکی بازار بورس کالای ایران، امروز بیستم اردیبهشت ماه داد و ستد دی .اتیل .هگزانول و ارتوزایلین را تصویب نمود .

کیف اداری

در معاملات امروز، متوسط قیمت دی .اتیل .هگزانول با چهار درصد کاهش نسبت به معامله قبل، از ۳۷۲۵۴ ریال به ۳۵۵۸۴ ریال رسید . همچنین نسبت قیمت معامله شده به قیمت پایه (نسبت رقابتی) از ۱ .۱۶ در خرید و فروش پیشین به ۱ .۱۱ کاهش یافت .

کیف دوشی

خاطر نشان میسازد در خرید و فروش امروز، با دقت به حجم تقاضای ۱۷۳۸ تن در پیش‌رو حجم عرضه شده ۱۲۱۰ تن، نسبت تقاضا به عرضه از ۱ .۶۱ در روز سیزدهم اردیبهشت به ۱ .۴۳ در بیستم اردیبهشت، کاهش یافت که اما همچنان نشان دهنده مسافت میان عرضه و تقاضا می باشد .

کیف دوشی زنانه

همچنین میانگین قیمت ارتوزایلین در خرید و فروش امروز با یک درصد کاهش قیمت، از رقم ۲۳۱۶۸ ریال در تاریخ سیزدهم اردیبهشت به رقم ۲۲۸۶۳ ریال رسید .

خرید کیف دوشی

جامعه صنعت کفش امیدوار است با هماهنکی دفتر کار صنایع تکمیلی در جهت دوام منظم شیوه عرضه فعلی دی .اتیل هگزانول همانند دو هفته قبل در بورس کالا و جبران کسری تقاضا با عرضه از محل واردات توسط پتروشیمی اراک و دوام عرضه اورتوزایلین شاهد پوشش تقاضا به وسیله عرضه و کاهش تعادل در قیمت رقابتى این مواد نخستین و در نتیجه کاهش التهاب و ثبات در عرضه و ثبات در ارزش دی .وی .پی

بعنوان یک عدد از مهم‌ترین ماده نخستین در زنجیره ارزش ایجاد گرانول و چرم مصنوعی و اشکال زیره و دمپایی و کفش باشیم

به گزارش خبرنگار صنعت کفش، گرد هم آیی کارگروه شناسه کالای مجموعه پوشاک، پارچه و کفش در تاریخ هفدهم اردیبهشت جاری در محل دفتر کار صنعت های نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور کارشناسان این دفتر و مسئولان و نمایندگان تشکلهای نساجی و پوشاک و نماینده جامعه صنعت کفش کشور‌ایران برگزار گردید .

همانگونه که در خبرهای گذشته نیز اشاره شده بود، طرح شناسه گذاری مجموعه کالایی کفش قرار می‌باشد از تاریخ ۳۱ خرداد سال سرازیر برای واردکنندگان کفش و از ۳۱ مهرماه هم برای تولیدکنندگان داخلی الزامی شود .

همینطور مقرر گردیده می‌باشد که واردکنندگان کفش در هنگام تصویب توصیه خویش شناسه جی .تی .آی .ان کفش ورودی خود را اعلام کنند و در رخ عدم برخورداری کفش وارد شده از این شناسه، خویش نسبت به اخذ جی .تی .آی .ان اقدام کنند . همچنین تولیدکنندگان داخلی می توانند یک عدد از دو شناسه جی .تی .آی .ان و یا شناسه ملی (که رایگان) میباشد را برای کفش تولیدی خویش اخذ کنند .

در این گردهمایی همچنین محل نصب این شناسه جنس برای کفش، در داخل جداره یا این که زبانه و یا این که کف کفش تعیین گردید و برای متعلقات کفش نظیر بند، واکس و… هم بر روی بسته‌بندی آن معلوم شد .

حافظه

نشان می‌سازد که در فیس نهایی شدن تصمیمات فوق در وزارت صمت و مقدمه عملیات اجرایی طرح شناسه گذاری کالا، جامعه مدیران و متخصصین صنعت کفش ایران، روش تصویب و نصب شناسه را به صورت جزوات آموزشی به اطلاع فعالان صنعت کفش خواهد رسانید

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : يکشنبه 11 آذر 1397 | 21:01 | نویسنده : alizadeh |